fortunaauto.lv
Autoskola FortunaAuto

Kas jāzina par pirmās palīdzības kursiem?

Katram ceļu satiksmes dalībniekam būtu jāpārzina pirmās palīdzības pamatnoteikumi, jo katru gadu Latvijā negadījumos tiek ievainoti vairāki tūkstoši cilvēku.

Turklāt lielu nāves gadījumu skaitu ceļu satiksmes negadījumos izraisa nepareizi sniegta pirmā palīdzība vai procesa dalībnieku bezdarbība. Tāpēc zināšanas par to, kā pareizi sniegt pirmo palīdzību bīstamās situācijās, ir ārkārtīgi svarīgas katram ceļu satiksmes dalībniekam.

Lai kompetenti sniegtu pirmo palīdzību, ir nepieciešamas noteiktas prasmes un apmācība. Pirmās palīdzības kursi piedāvā iepazīšanos ar rīcības secību negadījuma vietā, sīki izskaidro, kā sniegt palīdzību termisku, mehānisku un ķīmisku bojājumu gadījumā, atklāj atdzīvināšanas pasākumu principus atbilstoši ABC shēmai, kur A ir elpceļu caurlaidības atjaunošana (airways); B – elpošanas atjaunošana (breathing); C – sirdsdarbības atjaunošana (сirculation) un daudz ko citu. 

Pirmās palīdzības kursos īpaša uzmanība tiek pievērsta arī personīgās drošības pasākumiem, kā arī tie sniedz informāciju par nepieciešamo pirmās palīdzības komplekta saturu.

Pirmās palīdzības kursos iegūtās zināšanas var būt noderīgas ikvienam visneparedzētākajā brīdī, jo pareiza palīdzības sniegšana var būt izšķiroša līdz profesionāļu ierašanās brīdim. Apgūt pirmo palīdzību nav iespējams, tikai izpētot teorētiskos aspektus, nepieciešamas arī praktiskās nodarbības.

Autoskola Fortuna piedāvā pirmās palīdzības kursus transportlīdzekļu vadītājiem, kas sastāv no 15 mācību stundām, 7 no kurām ir veltītas teorētiskās bāzes apgūšanai, bet atlikušās 8 – detalizētai praktiskai apmācībai. Pēc apmācības pabeigšanas tiek izsniegts sertifikāts par veiksmīgu kursu pabeigšanu. Uzziniet vairāk par pirmās palīdzības kursiem šeit.

Scroll to Top Яндекс.Метрика