fortunaauto.lv

PAR MUMS

Autoskola “Fortunaauto” tika dibināta 1994.gadā un ir sagatavojusi vairāk kā 60 000 dažādu- A; B; C; D; E un Traktortehnikas kategoriju vadītāju, kuri savas prasmes pielieto gan šeit, Latvijā, gan ārpus tās. 

Play Video

Jau 27 gadus autoskolā Fortunaauto apgūstamās kategorijas ir:

A Motocikli;
B Vieglie auto ;
Kravas automobīļi;
D Autobusi;
E Piekabe;
T Traktortehnika.

Autoskolas vadība ir pārliecinājusies, ka galvenais apmācības procesā ir pasniedzēja, instruktora un administratora profesionālā un laipnā personība, kas Jums vienmēr palīdzēs tiekties uz nosprausto mērķi – tiesībām izvēlētajā auto vai traktortehnikas kategorijā.

Mūsu filiāles atrodas gan Rīgā, gan ārpus tās! Izvēlieties sev pieejamāko un Jūs tiksiet iepazīstināts ar iespējām iegūt Jums nepieciešamo kategoriju.

Galvenais moto autoskolā FortunaAuto: “Ar prieku pie stūres!”

Misija:

Nodrošināt kursantiem kvalitatīvu zināšanu un praktisko iemaņu bāzi, profesionālus pasniedzējus un instruktorus, kā arī uz klientu vērstu administratūvo komandu.

Vīzija:

Nodrošināt kursantiem apmācību atbilstoši mūsdienu apstākļiem, izmantojot jaunākās apmācību tehnoloģijas.

Vērtības:

• Apmierināti un veiksmīgi kursanti; 
• Profesionālās komandas kompetence, mācoties un pilnveidojoties;
• Tiekšanās uz jaunāko tendenču implementēšanu.

MŪSU APMIERINĀTO KLIENTU ATSAUKSMES

Edgars, B kategorija

Ļoti laba autoskola! Paldies pasniedzējam Renāram Briedim – ļoti labi visu izskaidro, tā lai saprastu ik viens. Kā arī Paldies instruktoram Aleksandram Derjozkinam – ļoti labs instruktors, braucot ar viņu, būs par ko pasmieties, gan visu lieliski paskaidro, nav jāpārjautā. Ļoti laba autoskola, iesaku visiem!

Simona, B kategorija

Liels paldies autoskolas "Fortunaauto" pasniedzējai, visu ļoti labi izskaidroja, jautājumu gandrīz nekādu nebija. Ļoti labs instruktors Gundars Podziņš - iesaku, ātri iemācījos braukt, jau noliku tiesības! Mācījos Sarkandaugavas filialē. Iesaku, tiešām laba autoskola.

Kristiāns, B kategorija

Pasniedzējs Renars Briedis - satriecošs pasniedzējs, vienmēr visu skaidroja tā, lai visi to saprastu. Un atsevišķs paldies instruktoram Gundaram Podziņam, es pat nedomāju, ka tik ātri izmacīšos. Ieteikšu visiem draugiem!

Laura

Ļoti spilgti atmiņā palika braukšanas nodarbības kopā ar instruktoru Igoru Gogoļevu, kurš spēj ātri atrast pieeju pie saviem mācekļiem un labi iemācīt braukt ar mašīnu. Teorijas apguve notika attālināti, kas īstenībā mani iepriecināja, taču, iespējams, tehnisko problēmu dēļ vienu stundu man neieskaitīja un nācās apmeklēt jau klātienē vēlreiz. Kopumā bija labi, atsaucīgi un komunikabli biroja darbinieki.

Vilnis Dzelve

Sveiki!Gribu pateikt lielu paldies auto skolas organizatoriem,skolotājiem un instruktoriem,par iegūtajām zināšanām mācoties un iegūstot "C"+95 kods, kategorijas tiesības-kas notika onlain sistēmā. Prieks par ļoti lielo pretimnākšanu, kas ir pagaidām beigusies ar ļoti labiem rezultātiem. PALDIES!!! Ar cieņu, Vilnis Dzelve.

Scroll to Top Яндекс.Метрика