fortunaauto.lv

Arhīvi: SP Testimonials

Vilnis Dzelve

Sveiki!Gribu pateikt lielu paldies auto skolas organizatoriem,skolotājiem un instruktoriem,par iegūtajām zināšanām mācoties un iegūstot “C”+95 kods, kategorijas tiesības-kas notika onlain sistēmā. Prieks par ļoti lielo pretimnākšanu, kas ir pagaidām beigusies ar ļoti labiem rezultātiem. PALDIES!!! Ar cieņu, Vilnis Dzelve.

Laura

Ļoti spilgti atmiņā palika braukšanas nodarbības kopā ar instruktoru Igoru Gogoļevu, kurš spēj ātri atrast pieeju pie saviem mācekļiem un labi iemācīt braukt ar mašīnu. Teorijas apguve notika attālināti, kas īstenībā mani iepriecināja, taču, iespējams, tehnisko problēmu dēļ vienu stundu man neieskaitīja un nācās apmeklēt jau klātienē vēlreiz. Kopumā bija labi, atsaucīgi un komunikabli biroja …

Laura »

Kristiāns, B kategorija

Pasniedzējs Renars Briedis – satriecošs pasniedzējs, vienmēr visu skaidroja tā, lai visi to saprastu. Un atsevišķs paldies instruktoram Gundaram Podziņam, es pat nedomāju, ka tik ātri izmacīšos. Ieteikšu visiem draugiem!

Simona, B kategorija

Liels paldies autoskolas “Fortunaauto” pasniedzējai, visu ļoti labi izskaidroja, jautājumu gandrīz nekādu nebija. Ļoti labs instruktors Gundars Podziņš – iesaku, ātri iemācījos braukt, jau noliku tiesības! Mācījos Sarkandaugavas filialē. Iesaku, tiešām laba autoskola.

Edgars, B kategorija

Ļoti laba autoskola! Paldies pasniedzējam Renāram Briedim – ļoti labi visu izskaidro, tā lai saprastu ik viens. Kā arī Paldies instruktoram Aleksandram Derjozkinam – ļoti labs instruktors, braucot ar viņu, būs par ko pasmieties, gan visu lieliski paskaidro, nav jāpārjautā. Ļoti laba autoskola, iesaku visiem!

Scroll to Top Яндекс.Метрика